- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersmita Sneakers x New Balance 247 V2 'Bouncing Frog'

mita Sneakers x New Balance 247 V2 'Bouncing Frog’

Dzień bez kolaboracji jest dniem straconym. Dziś na przykład przedstawimy Wam świeżutki projekt powstały na linii mita Sneakers x New Balance. Przyniósł nam on nową wersję butów New Balance 247 v2 w kolorystyce zatytułowanej ’Bouncing Frog’.

Japoński butik oraz amerykański brand spotykają się przy stole projektowym już kolejny raz, ale tym razem ich główną inspiracją była mała żaba, która jest symbolem szczęścia. Nie dziwi nas zatem fakt, że zarówno nubukowe panele na przodzie, które mają dodatkową perforację czy boczne włochate panele zamszu zostały zabarwione na zielono. Towarzyszą temu elementy ze skóry oraz neoprenowy kołnierz w ciemnej zieleni, który idealnie przylega do naszej stopy. Biało szara podeszwa oraz boczny branding w szarości dopełniają myśl projektantów z obu zespołów. Ciekawym zabiegiem jest tu możliwość wymiany sznurowania na szeroką taśmę, które mamy w jaskrawej żółci.

Zerknijcie zatem na załączone poniżej video oraz kilka zdjęć by samemu ocenić pracę Shigeyuki Kunii z japońskiego butiku. Premiera butów mita Sneakers x New Balance 247 V2 'Bouncing Frog’ przewidziana jest na dziś, to jest na 20 października.

mita Sneakers x New Balance 247 V2 Bouncing Frog-1 mita Sneakers x New Balance 247 V2 Bouncing Frog-2 mita Sneakers x New Balance 247 V2 Bouncing Frog-3 mita Sneakers x New Balance 247 V2 Bouncing Frog-4 mita Sneakers x New Balance 247 V2 Bouncing Frog-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: