Cofnijmy się nieco w czasie. W 1996 roku światło dzienne ujrzał model New Balance 580. W tym roku wypada jego okrągła rocznica a marka zaplanowała hucznie obchodzić to wydarzenie. Dlatego z tej okazji dzisiaj możemy zobaczyć specjalne wydanie tych butów. Co więcej, do stworzenia poniższej kolorystyki, swoją cegiełkę dołożyła ekipa z mita sneakers, a także założyciel Hombre Niño Yoshifumi Egawa i właściciel marki odzieżowej A-1 CLOTHING Naotake Magara.

Ta wielka trójca postawiła na odcień granatu. Barwa ta zajmuje zdecydowanie większą część powierzchni i świetnie łączy się ze sznurówkami, które pokryte są wzorkiem. Do tego dochodzi jeszcze białe obramowanie brandingu oraz podeszwa, utrzymana w tym samym kolorze. Uzupełnieniem stawki są niewielkie czerwone akcenty. Ponadto przy sznurówkach umieszczono jeszcze mały proporczyk, wskazujący na 20-tą rocznicę. Na załączonych fotografiach widać, także że przy produkcji tego obuwia użyto wysokiej jakości materiały i technologię (np. bezszwowe łączenie paneli w okolicy toeboxa).

Co do dostępności to pewnie nie będzie łatwym zadaniem pobrać dla siebie parę. Dzisiaj wypada data premiery. Odwiedzajcie oficjalną stronę internetową mita-sneakers.

photo01-detail photo02-detail photo03-detail photo04-detail photo05-detail photo06-detail photo07-detail photo08-detail photo09-detail photo10-detail

Reklama
air jordan