- Reklama -NIkeNIke

Mizuno przywraca buty Mondo Control w oryginalnej wersji

Japońska marka Mizuno łączy siły z holenderskim butikiem Patta by wspólnie przywrócić oryginalną wersję kolorystyczną butów Mizuno Mondo Control.

Nowa wersja będzie miała ten sam Dynamic Foot Counter, co oryginał z 1995 roku. Głównym postępem technologicznym tego modelu był właśnie wspomniany stabilizator, który dociera do środka buta i w późniejszym czasie był podstawą technologii Mizuno Wave.

Opisywany model ma budowę „pół skarpety”, czyli jednolita konstrukcja okalająca stopę. Do tego dochodzą panele z bardzo przewiewnej siateczki z dużymi oczkami, a także z licowej skóry na przodzie i pięcie oraz z wysokiej jakości zamszu na bocznych sektorach. Wersja OG bazuje na kolorze zielonym otoczonym elementami w bieli, które zostają dopełnione ciemnoszarymi elementami i pomarańczowymi akcentami.

Buty Mizuno Mondo Control OG pojawią się ekskluzywnie w sklepach Patta w Amsterdamie, Londynie i Mediolanie już 4 października. Szersza dystrybucja przewidziana jest na 11 października.

mizuno mondo control og 1 mizuno mondo control og 3 mizuno mondo control og 0 mizuno mondo control og 4 mizuno mondo control og 5 mizuno mondo control og 6 mizuno mondo control og 8 mizuno mondo control og 7 mizuno mondo control og 9 mizuno mondo control og 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: