- Reklama -NikeNike

Nadchodzi słodki projekt M&M’s x adidas Forum Low 84

adidas Originals niedawno powrócił i rozpoczął serię arcyciekawych kolaboracyjnych projektów. Mowa o współpracy z South Park, projektach z Jeremy Scottem czy kolaboracyjne wydania, za którym stał Bad Bunny. Dziś idą kolejny krok do przodu prezentując rezultat współpracy z M&M’s. Mowa o specjalnym wydaniu butów adidas Forum Low.

Zespół designerów stworzony na tej linii to mieszanka wybuchowa, ale sam projekt wydaje się dość prosty. No, ale opisywane słodycze są równie proste, co stanowi ich największą zaletę. Mamy zatem skórzaną cholewkę w całości zabarwioną na żółto. Jedynie trzy paski na boku oraz wyściółkę skąpano w kadzi z czekoladową farbą. Idąc dalej w odniesieniach zobaczycie białą podeszwę, która nawiązuje do białej literki M. A to tylko początek!

W specjalnym żółtym pudle znajdziemy całą masę orze…. detali i akcentów. Znajdziecie tam sześć dodatkowych sznurowadeł, 20 akcentów do sznurówek, dwa paski i doczepiane detale dla każdej pary. How cool is that?! Kropką nad i wydają się być wkładki pokryte kolorowymi grafikami z MMs’ami.

Opisywane buty M&M’s x adidas Originals Forum Low 84, których zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej, pojawią się w aplikacji adidas CONFIRMED już 19 kwietnia. Więc instalujcie apkę by nie przegapić dropu.

MMS x adidas Forum Low 84 1 MMS x adidas Forum Low 84 2 MMS x adidas Forum Low 84 3 MMS x adidas Forum Low 84 4 MMS x adidas Forum Low 84 5 MMS x adidas Forum Low 84 6 MMS x adidas Forum Low 84 7 MMS x adidas Forum Low 84 8

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: