Japoński monkey time słynie z dobrych kolaboracji, więc nie dziwi nas najnowsze dzieło, które również utrzymane jest na wysokim poziomie. Mowa o współpracy z firmą Puma nad kolorystyką Secular Change, która dotyczy modelu Blaze of Glory.

Domyślamy się, że sam tytuł poniższego zestawienia nie wiele Wam powie, dlatego już spieszymy z wyjaśnieniami. Przede wszystkim cholewka składa się z kremowego odcienia. Pokrywa one większą część powierzchni i bardzo dobrze współgra z czarnymi akcentami, które znajdują się w okolicy kostki. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to datę premiery wyznaczono na 6 lutego. W tym czasie koniecznie sprawdźcie takie strony jak ZOZOTOWN oraz United Arrows.

MOKEY-TIME-x-PUMA-BLAZE-OF-GLORY-SECULAR-CHANGE-640x428 MOKEY-TIME-x-PUMA-BLAZE-OF-GLORY-SECULAR-CHANGE2-640x428 MOKEY-TIME-x-PUMA-BLAZE-OF-GLORY-SECULAR-CHANGE3-640x428 MOKEY-TIME-x-PUMA-BLAZE-OF-GLORY-SECULAR-CHANGE4-640x428 MOKEY-TIME-x-PUMA-BLAZE-OF-GLORY-SECULAR-CHANGE6-640x428

Reklama
air jordan