- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaSztukaMuzykaNAS wydaje swój nowy album „King's Disease”. Mamy stream!

NAS wydaje swój nowy album „King’s Disease”. Mamy stream!

NAS, legenda nowojorskiej sceny i reprezentant Queensbridge, wydał właśnie swój 13 już studyjny album. Chodzi o krążek zatytułowany „King’s Disease”, którego stream znajdziesz poniżej.

Nowy album został stworzony z 13 kawałków, które dostarczają nam 38 minut przyjemności ze słuchania jednego z najlepszych lirycznie raperów w historii. Za produkcję podkładów odpowiedzialny był nie kto inny jak sam Hit-Boy. Swoje gościnne wersy dorzucili jeszcze Big Sean i Don Toliver, a także Lil Durk, Anderson .Paak, Charlie Wilson oraz Brucie B. Fanów początków kariery Nasa powinni czuć się docenieni, ponieważ na krążku pojawia się stara ekipa The Firm. W kawałku „Full Circle” pojawiają się AZ, Cormega i Foxy Brown. Na koniec raper z QB dorzuca bonusowy kawałek, w którym pojawiają się również Fivio Foreign i A$AP Ferg.

Zatem nie pozostaje Wam nic innego jak odpalić najnowszy album NAS „King’s Disease” na podkręcając pełen regulator głośniki / słuchawki. Poniżej znajdziecie stream na Spotify lub na Apple Music.

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: