Dokładnie tydzień temu informowaliśmy Was, że Ronnie Fieg zapowiada kolejną współpracę KITH z Coca-Colą, ale wówczas nie wiedzieliśmy, że do całości prawdopodobnie dołączy Nas a potwierdzenia tej sensacji należy upatrywać w załączonym zdjęciu.

Trzeba przyznać, że raper ten ostatnio ponownie jest na językach, jeśli chodzi o streetwear. Wszystko za sprawą kolaboracji Supreme x Nas, która całkiem możliwe, że wypali i ujrzy światło dzienne. Jeżeli do tego dorzucimy jeszcze KITH od Ronnie Fiega to mamy do czynienia z naprawdę mocnymi projektami tego amerykańskiego artysty.

Po kolejnej fotografii możemy wywnioskować, że oprócz białego hoodie, do wyboru będziemy mieli także bluzę, utrzymaną w stylu kangurki a do tego dojdą jeszcze krótkie, sportowe spodenki. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych ciuchów to samej kolekcji powinniśmy spodziewać się w ciągu następnych kilku tygodni.

Na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko zdobędziemy więcej informacji to na pewno damy Wam znać.Nas pojawi sie w nowym projekcie KITH x Coca-Cola

Reklama
air jordan