- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylNAS w lookbooku prezentującym kolaboracyjne buty Aime Leon Dore x Clarks Wallabee

NAS w lookbooku prezentującym kolaboracyjne buty Aime Leon Dore x Clarks Wallabee

Już za chwilę na sklepowe półki wjadą limitowane wydania butów Aime Leon Dore x Clarks Wallabee. Aby podkręcić szum i w ogóle przedstawić sam projekt butów, firma za którą stoi Teddy Santis, stworzyła specjalny studyjny lookbook. Jego bohaterem był reprezentant nowojorskiego Queens i legenda rapu – NAS. Efekty tej sesji, jak i same buty, sprawdzicie na poniższych fotografiach.

To nie są zwykłe Wallabees, które przez wielu uznawane są za trzeci symbol Wielkiego Jabłka, tuż za Air Force 1 i Timberlandami. Ich cholewkę wykonano z delikatnej włoskiej wełny Casentino, która pojawia się również w zwykłej kolekcji ALD. Jedynie kołnierz pasek łączący panele na toeboxie pozostały w klasycznym zamszu. Wszystko to postawiono na tradycyjnej dla tego modelu podeszwie i dopełniono zamszowymi zawieszkami przy wiązaniu.

Do wyboru mamy cztery warianty kolorystyczne. Każdy chętny będzie mógł sięgnąć po wariant zabarwiony na czarno, zielono, beżowo lub pomarańczowo.

Buty Aime Leon Dore x Clarks Wallabee pojawią się w ich sklepie online już 20 listopada. Macie zatem dosłownie kilka chwil by zapoznać się z załączoną galerią zdjęć.

Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 1 Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 2 Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 3 Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 4 Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 5 Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 6 Aime Leon Dore x Clarks Wallabee 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: