- Reklama -NikeNike

Neckface narzuca na Nike SB Dunk Low mnóstwo naszywek

Kalifornijski graficiarz Neckface, znany ze swojego humorystycznego stylu, został zaproszony do zaprojektowania butów Nike SB Dunk Low na tegoroczne Halloween.

Artysta wrzuca na kultową sylwetkę mnóstwo naszywek, które często widujemy na katanach czy motocyklowych kurtkach. Neckface przedstawia wszystko, od czaszek po nagrobki, demony i nietoperze, a to wszystko na czarnym tle cholewki. Całość ma być postawiona na białej podeszwie z czarnym przeszyciem i spodem. Co ciekawe, pod piętą znajdziemy unikalny detal, ale to sprawdźcie sami na dołączonych zdjęciach.

Oczywiście na tym etapie trudno podać konkretny dzień premiery, ale spodziewajcie się ich kilka chwil przed tegorocznym Halloween. Trzymamy kciuki za tym, żeby opisywany projekt Neckface x Nike SB Dunk Low wpadł nie tylko do skateshopów, ale również do Nike SNKRS.

Neckface x Nike SB Dunk Low 1 Neckface x Nike SB Dunk Low 2 Neckface x Nike SB Dunk Low 3 Neckface x Nike SB Dunk Low 4 Neckface x Nike SB Dunk Low 5 Neckface x Nike SB Dunk Low 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: