- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Oto buty Dr Martens 1460, w które NEEDLES wkomponowało swoje charakterystyczne motywy

Oto buty Dr Martens 1460, w które NEEDLES wkomponowało swoje charakterystyczne motywy

Kultowy brand Dr Martens rozwija swój wielki projekt 1460 Remastered o kolejną kolaborację. Tym razem ich partnerem w zbrodni była japońska ekipa NEEDLES, która wkomponowała swoje charakterystyczne motywy na cholewkach butów.

Najnowsze przedsięwzięcie jest już ósmą odsłoną inicjatywy 1460 Remastered, która świętuje 60 rocznicę powstania tego ponadczasowego i uniwersalnego buta. Efektem spotkania z Keizo Shimizu, założycielem brandu z kraju wschodzącego słońca, są buty wykonane w klasyczny sposób – z czarną skórzaną cholewką i czarną podeszwą z żółtym przeszyciem.

Jednakże Keizo postawił także na swoje własne motywy i akcenty. Na boku cholewki znajdziemy fioletowe wąskie i pionowe pasy, które możecie kojarzyć z ich spodni dresowych. Dochodzi do tego „Papillon”, czyli fioletowy motyl na górze toeboxu, który jest rozpoznawalnym motywem japońskiej marki. Zwieńczeniem projektu są trzy zestawy sznurowadeł, są to opcje w kolorze czarnym, fioletowym lub srebrnym.

A teraz najważniejsze – kiedy odbędzie się premiera butów NEEDLES x Dr Martens 1460 Remastered? Szykujcie się na 22 sierpnia bieżącego roku, a zgarniecie je z ich sklepu online.

NEEDLES x Dr. Martens 1460 Remastered 1 NEEDLES x Dr Martens 1460 Remastered 2 NEEDLES x Dr Martens 1460 Remastered 4 NEEDLES x Dr. Martens 1460 Remastered 3

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: