- Reklama -NikeNike

Needles i Reebok wprowadzają Beatnik Moc w wersjach Black i Beige

Reebok i japońska marka Needles wprowadzają na rynek najnowsze wspólne dzieło. Przed Wami wyjątkowe buty Reebok Beatnik Moc w wersjach Black i Beige.

W ramach małego wprowadzenia – marka Needles, która gości na łamach naszego magazynu już od kilku dobrych lat, powstała w 1995 roku z inicjatywy Keizo Shimizu, CEO Nepenthes. Jej cechą charakterystyczną są nawiązania do lat ’70 i grafika motylka umieszczana na odzieży.

Model Beatnik Moc, wprowadzony na rynek w lipcu 2022 r., to inspirowana outdoorem wersja modelu Beatnik, który pierwotnie zadebiutował jesienią 1994 roku i został przywrócony w 2022r.

Kolekcja butów ich wspólnego projektu obejmuje łącznie cztery warianty, z których wszystkie wykorzystują na cholewce kombinację skóry, zamszu i nubuku. Dwie wersje kolorystyczne – dostępne w kolorze czarnym i beżowym – mają wyhaftowane kultowe fioletowe motyle na cholewce. Pozostałe dwie wersje – dostępne również w kolorze czarnym i beżowym – są inspirowane programem REBUILD by NEEDLES z cholewką wykorzystującą efekt patchworku, a także z pojedynczym wyhaftowanym fioletowym motylem na pięcie. Całości dopełnia podeszwa zewnętrzna przypominająca zęby rekina.

Wszystkie cztery wersje kolorystyczne butów NEEDLES x Reebok Beatnik Moc będą dostępne w sklepie Nepenthes od 7 stycznia. Natomiast światowa premiera w sklepie online Reebok i u wybranych sprzedawców detalicznych nastąpi 20 stycznia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: