- Reklama -NikeNike

NEEDLES prezentuje Reebok Beatnik w nowej, letniej odsłonie

NEEDLES i Reebok ponownie połączyli siły, aby dostarczyć nam zupełnie nową wersję kultowego modelu Beatnik – tym razem całkowicie bez tylnej części.

Od czasu ich pierwszej współpracy w 2018 roku, duet ten konsekwentnie zaskakuje, oferując nowoczesne interpretacje klasycznych sylwetek. Nowa odsłona Beatnika to hybryda komfortu i stylu, która idealnie wpisuje się w letnią estetykę „lampin’”.

„Poprzez usunięcie pasków na pięcie z popularnego slajdu, nadaliśmy mu bardziej swobodny charakter” – mówi założyciel NEEDLES, Keizo Shimizu.

Ta wersja Beatnika, z luksusowym zamszowym wierzchem i charakterystycznym, fioletowym logo motyla na bocznej części, to hołd dla funkcjonalności i stylu. Mocno ząbkowana podeszwa dodaje mu charakteru, sprawiając, że doskonale odnajdzie się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w naturalnym otoczeniu.

Nowe kolorystyki – klasyczna czerń i elegancki beż – trafią do sprzedaży 25 maja na stronie Reebok oraz w wybranych sklepach detalicznych. Jeśli cenisz sobie unikalne, a zarazem komfortowe obuwie, to nie możesz przegapić tej kolaboracji.

Needles x Reebok Beatnik Slides 1 Needles x Reebok Beatnik Slides 2 Needles x Reebok Beatnik Slides 3 Needles x Reebok Beatnik Slides 4 Needles x Reebok Beatnik Slides 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: