- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery

Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery

Tak jak pisaliśmy na początku września tak i teraz się powtórzymy, szykujcie sianko na świetną kolaborację pomiędzy Neighborhood z Invincible i niemiecką marką adidas. Cała współpraca opiera się na popularnym modelu adidas NMD R1.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd to już dzięki dostępnym zdjęciom, jesteśmy w stanie ocenić z czym będziemy mieli do czynienia. Przede wszystkim postawiono na dwa kolory. Dobrze sprawdzoną mieszankę czerni z bielą. Ten pierwszy kolor zdecydowanie dominuje. Pokrywa większą część cholewki, zajmując takie elementy jak klasyczne trzy paski, sznurówki czy toebox. Do tego dochodzi dobrze nam znana, charakterystyczna podeszwa, która jest biała. Umieszczono na niej czarny napis Neighborhood. Natomiast to co najważniejsze, umieszczono z tyłu. Chodzi o grafikę, która nawiązuje między innymi do tygrysa. Trzeba przyznać, że ten zabieg daje nam naprawdę świetny efekt.

Co do dostępności, bowiem w poprzednim newsie nie mieliśmy o tym pojęcia, ale na szczęście posiadamy już takie informacje. Już teraz możecie próbować ogarnąć je w w sklepie Invincible, ale światowa premiera będzie 29 grudnia.

Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery1 Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery2 Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery3 Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery4 Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery5 Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery6 Neighborhood x Invincible x adidas NMD R1 – Data premiery7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: