- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Akcesoria Neighborhood wydało właśnie specjalny zestaw „Outdoor Equipment”

Neighborhood wydało właśnie specjalny zestaw „Outdoor Equipment”

Japoński streetwearowy brand Neighborhood wydało właśnie specjalny zestaw „Outdoor Equipment”.

Tym razem w ramach koncepcji „Home Outdoor” mamy przedmioty, których można używać nie tylko na obozie czy kempingu, ale także na co dzień w domu. Szczególnie godna uwagi jest kamizelka, wykonana na zamówienie znanej marki (Grip Swanny), która jest synonimem odzieży kempingowej i wykorzystuje oryginalny trudnopalny materiał, który jest idealny do ognisk i gotowania. Z tego samego materiału wykonano również spodnie oraz rękawice.

Do tego dochodzi składany wózek spacerowy, który może służyć jako krzesło w kolorze oliwkowym. Na wieczór przyda się wielka lampa kempingowa wraz ze specjalnym pokrowcem / torbą. W ofercie pojawił się ponadto kanister na benzynę w pokrowcu, toporek, zapalniczka i rozpałki, a także zwijany wodoodporny przedłużacz.

Kolekcja Neighborhood „Outdoor Equipment” pojawiła się w sprzedaży w ich sklepie online już 21 listopada. Niestety wszystko wyprzedało się w kilka chwil. Trzymamy kciuki, żeby nowości były osiągalne u dealerów japońskiej marki, jak chociażby europejski END.

neighborhood outdoor equipment 1 neighborhood outdoor equipment 2 neighborhood outdoor equipment 3 neighborhood outdoor equipment 4 neighborhood outdoor equipment 5 neighborhood outdoor equipment 6 neighborhood outdoor equipment 7 neighborhood outdoor equipment 8 neighborhood outdoor equipment 9 neighborhood outdoor equipment 10 neighborhood outdoor equipment 11 neighborhood outdoor equipment 12 neighborhood outdoor equipment 13

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: