- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersKolaboracja Neighborhood x adidas Originals "A Terrace Survival Guide"

Kolaboracja Neighborhood x adidas Originals „A Terrace Survival Guide”

Od momentu powstania w 1994 roku japoński brand Neighborhood urósł do szanowanej i cenionej na całym świecie streetwearowej marki. Od 2015 współpracują z sukcesami z niemieckim adidas Originals, a na tegoroczną jesień przygotowali dla nas kolejną wspólną kolekcję. Poniżej przedstawiamy Wam nowości z lookbooku zatytułowanego „A Terrace Survival Guide”.

Główne role w kolekcji odgrywają cztery nowe wersje butów utrzymane w militarnym klimacie. Mowa tu od dwóch wersjach adidas Kamanda, a także adidas I-5923 oraz adidas Stan Smith Boost. Z racji wojskowego nacechowania skorzystano z odcieni beżu i brązu, zgniłej zieleni oraz czerni. Pierwszy z wymienionych wariantów pojawi się w czerni i zieleni z asymetrycznym wiązaniem i ogromnym napisem z nazwą japońskiej marki na boku. I-5923 to bardzo specyficzny projekt, a to ze względu na różnorodne materiały, które w nim zastosowano. Skóra na przodzie i przy wiązaniu oraz zamsz na zapiętce i na trzech paskach towarzyszą plecionce na bocznych panelach i górze toeboxa. Całość spoczywa na białej podeszwie Boost. Na koniec mamy Stan Smith stojące na podeszwie Boost i wykonane ze skóry w ciemnym odcieniu zgniłej zieleni. Na boku ponownie umieszczono ogromny napis Neighborhood.

W ramach opisywanego przedsięwzięcia Neighborhood x adidas Originals pojawi się również odzież. Pośród nowości zauważymy spodnie dresowe, koszulki na krótki rękaw, jak również longsleeve i rozpinaną bluzę. Na koniec dochodzi jeszcze kurtka M-65. Zresztą zerknijcie sami na załączone fotografie, na których w rolę modela wcielił się utalentowany Cali Thornhill DeWitt z Los Angeles.

Premiera całej kolekcji odzieży oraz butów Neighborhood x adidas Originals pojawi się w polskim sklepie adidas pod tym linkiem już 1 września.

Neighborhood x adidas Originals-1 Neighborhood x adidas Originals-2 Neighborhood x adidas Originals-3 Neighborhood x adidas Originals-4 Neighborhood x adidas Originals-5 Neighborhood x adidas Originals-6 Neighborhood x adidas Originals-7 Neighborhood x adidas Originals-8 Neighborhood x adidas Originals-9 Neighborhood x adidas Originals-10 Neighborhood x adidas Originals-11 Neighborhood x adidas Originals-12 Neighborhood x adidas Originals-13 Neighborhood x adidas Originals-14 Neighborhood x adidas Originals-15 Neighborhood x adidas Originals-16 Neighborhood x adidas Originals-17 Neighborhood x adidas Originals-18

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: