- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Neighborhood i Danner wydają wspólnie taktyczne buty Fullbore

Neighborhood i Danner wydają wspólnie taktyczne buty Fullbore

Ten wpis zapozna Was z dość niecodziennym projektem jak na nasz magazyn, ale warto poszerzać horyzonty. Przed Wami taktyczne buty Fullbore zaprojektowane przez duet Neighborhood x Danner.

Pierwsza w historii współpraca pomiędzy wspomnianą wyżej dwójką opiera się na nowej ikonie w kategorii taktycznej Danner, butach Fullbore. Szare, gradientowe cholewki wykonane są z wodoodpornego i wytrzymałego zamszu oraz przy użyciu technologii Danner Dry. Widać tu również oddychającą siateczkę, odprowadzającą wilgoć wyściółkę oraz wkładkę OrthoLite z brandingiem obu stron kolaboracji. Z kolei mieszanka Vibram Fuga Outsole z Megagrip na podeszwie zapewnia niesamowitą przyczepność zarówno na mokrych, jak i na suchych nawierzchniach. Zobaczcie jak wyglądają z bliska na dołączonych poniżej fotografiach.

Opisywane tu Neighborhood x Danner Fullbore Boots będą osiągalne w ich sklepie online już 3 listopada.

neighborhood x danner fullbore boots 1 neighborhood x danner fullbore boots 3 neighborhood x danner fullbore boots 4 neighborhood x danner fullbore boots 5 neighborhood x danner fullbore boots 6 neighborhood x danner fullbore boots 7 neighborhood x danner fullbore boots 8 neighborhood x danner fullbore boots 9

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: