- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Streetwearowy brand Neighborhood przedstawia swoje dwie wersje butów Dr Martens

Dr Martens nie zwalnia ani na chwilę, po kolaboracji ze Stussy i nadchodzącym projekcie z Goodhood, szykuje się na kolejną premierę. Przed Wami specjalne projekty butów stworzonych przez streetwearowy brand Neighborhood.

Wspomniany wyżej duet połączył siły w celu wspólnego odtworzenia dwóch kultowych sylwetek brytyjskiego brandu. Chodzi o sylwetki oznaczone numerami 2976 oraz 1461, a owoce ich wielotygodniowych prac możecie podziwiać w lookbooku, z którego zdjęcia wklejamy poniżej. W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, a taką otrzymamy w tym przypadku, ponieważ buty zostały wyprodukowane ręcznie w fabryce w Wallaston.

Oba modele zostały wykonane z gładkiej skóry w całkowicie czarnym kolorze. Wyróżniającym się detalem każdego buta jest kontrastujący efekt białej farby, który pojawia się w postaci rozprysków na czarnej cholewce obu sylwetek. Inne charakterystyczne cechy to odblaskowy pasek na pięcie, który dodaje technicznego elementu do konstrukcji oraz całkowicie białe szwy, które zastępują tradycyjne żółte przeszycie.

Premiera butów Neighborhood x Dr Martens ustawiona jest na 4 grudnia bieżącego roku. Zgarnięcie je w najlepszych sklepach z brytyjską marką oraz oczywiście na stronie internetowej japońskiego brandu.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: