- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Neighborhood i Dr Woo wypuszczają trzecią wspólną kolekcję

Starzy dobrzy znajomi, czyli Dr. Woo oraz japońska streetwearowa marka Neighborhood ponownie łączą siły. Przed Wami już trzecia wspólna kolekcja odzieży i dodatków.

Mając miliony fanów na całym świecie i jako popularny artysta tatuażu dla wpływowej elity, Dr Woo jest liderem ruchu, w którym tatuaże, sztuka i moda stają się jednym i tym samym. Po rozpoczęciu kariery pod okiem legendarnego Marka Mahoneya w Shamrock Social Club, Dr Woo nauczył się projektowania i zawiłości unikatowego stylu.

Pośród zaprojektowanych nowości znajdziemy koszule na krótki rękaw oraz spasowane z nimi szorty. Te ostatnie mogą również posłużyć jako dopełnienie t-shirtów utrzymanych w podobnej stylistyce. Do tego dochodzą jeszcze skarpety. Jeśli chodzi o odzież to kropką nad i będą proste t-shirty z nazwą marki.

Co do akcesoriów i dodatków to w tym przypadku otrzymujemy sporych rozmiarów kadzielnice w kształcie dzbanka z czaszką na wieku. Do tego dochodzi jeszcze lampa.

Palta barw porusza się po okolicach jasnej szarości, beżu i bieli. Poszczególne propozycje wymienione powyżej występują właśnie w tych kolorach.

Wspólna kolekcja Dr Woo x Neighborhood będzie dostępna w ich sklepie online od 18 czerwca.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: