- Reklama -NikeNike

Mistrzowskie połączenie: SEIKO x NEIGHBORHOOD wydają zegarek Prospex Diver Scuba

W najnowszej kolaboracji marki NEIGHBORHOOD z renomowanym producentem zegarków SEIKO powstał limitowany model Prospex Diver Scuba, który przykuwa uwagę nie tylko światowej klasy designem, ale także funkcjonalnością.

Zegarek, bazujący na autentycznym modelu SEIKO PROSPEX Diver, prezentuje się imponującą ciemną powłoką na metalowej kopercie oraz oliwkowym bezellem. Detale w postaci plastra miodu na tarczy i indeksów nawiązują do stylu zegarków sportowych z ducha minionych lat.

NEIGHBORHOOD x Seiko Prospex Diver Scuba 1 NEIGHBORHOOD x Seiko Prospex Diver Scuba 2

Oprócz stalowego paska, zegarek jest wyposażony w oryginalny pasek NATO, co pozwala dostosować styl noszenia do własnych preferencji. Wodoszczelność do 200 metrów i zasilanie słoneczne to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że ten model doskonale sprawdzi się nie tylko podczas nurkowania, ale także w codziennym użytkowaniu.

Kolaboracja NEIGHBORHOOD x SEIKO ponownie udowadnia, że połączenie japońskiego kunsztu z modową estetyką przynosi efekty, które zdobywają uznanie zarówno kolekcjonerów, jak i entuzjastów streetwearowego stylu życia.

Zegarek był dostępny od 15 grudnia w wybranych sklepach NEIGHBORHOOD, online oraz w niektórych salonach SEIKO w Japonii.

NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 1 NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 2 NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 3 NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 4 NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 5 NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 6 NEIGHBORHOOD Seiko Prospex Diver Scuba 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: