- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Akcesoria Duet Neighborhood x Seiko wypuszcza zegarek Prospex

Duet Neighborhood x Seiko wypuszcza zegarek Prospex

Duet Neighborhood x Seiko niedawno ogłosił, że szykuje się do premiery limitowanego zegarka ich wspólnego projektu. Poniżej znajdziecie jego oficjalne zdjęcia.

Japońskie marki wzięły na warsztat zegarek Prospex, a owocem wymiany doświadczeń i wizji jest zegarek NHSK DIVER SCUBA. Ten wypróbowany i przetestowany model nurkowy ma 200 metrów wodoszczelności, 41-godzinną rezerwę chodu i osłonę, która nadała jego poprzednikom przydomek „Tuna”.

Zegarek pojawi się z czarnym paskiem i tarczą w tym samym kolorze, którą dodatkowo otoczono obwolutą w wyblakłym odcieniu kolor niebieskiego. Dopieszczeniem myśli designerów są czerwone akcenty i napis z nazwą japońskiej marki na tarczy. Pojawia się on również na tyle zegarka, a tuż obok widzimy numerację pokazującą, który egzemplarz otrzymaliśmy z puli tylko 1000 sztuk, które wyprodukowano.

Premiera zegarka Neighborhood x Seiko Prospex ustawiona jest na 15 stycznia, a odbędzie się ona w ich sklepie online. Cenę ustawiono na poziomie ¥69,00 JPY (około $665 USD).

Neighborhood x Seiko Prospex 1 Neighborhood x Seiko Prospex 2 Neighborhood x Seiko Prospex 3 Neighborhood x Seiko Prospex 4 Neighborhood x Seiko Prospex 5

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: