- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersNeighborhood i Undefeated zapowiadają kolaboracyjne projekty butów adidas ZX 8000

Neighborhood i Undefeated zapowiadają kolaboracyjne projekty butów adidas ZX 8000

Shinsuke Takizawa, twórca japońskiej marki Neighborhood, wrzucił do sieci zdjęcia dwóch wersji butów adidas ZX 8000. Projekt jest o tyle wyjątkowy, że powstał wraz z ekipą Undefeated.

Zespół stworzony z trzech różnych ekip dostarczy nam wyjątkowy projekt, ponieważ zarówno cholewka i podeszwa przyjmują specyficzny wygląd. Elementy, które zazwyczaj mamy wykonane z siateczki teraz swoim wyglądem przypominają wzór kojarzący się z włóknem węglowym. Podobne rozwiązanie widzimy również na podeszwach. Wspólny branding widzimy nie tylko na tyle cholewki, ale również na językach.

Do wyboru będziemy mieli dwa warianty kolorystyczne. Pierwszy do kolor biały, natomiast drugi to jego odwrotność, czyli wariant zdominowany przez czerń. W obu przypadkach buty stoją na podeszwach w kolorze cholewki, przy czym ich spód jest w brązowej gumie.

Na tym etapie niestety nie zakomunikowano nic więcej, zatem nie znamy ani daty premiery, ani tym bardziej formy dystrybucji nowych Neighborhood x Undefeated x adidas ZX 8000. Jak tylko wiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

undefeated-x-neighborhood-x-adidas-zx-8000-black-gum undefeated-x-neighborhood-x-adidas-zx-8000-white-gum

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: