- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersDuet Neighborhood x Vans wypuszcza limitowane wersje butów Sk8-Hi oraz Era

Duet Neighborhood x Vans wypuszcza limitowane wersje butów Sk8-Hi oraz Era

Duet Neighborhood x Vans już niedługo wyda w ramach linii Vault by Vans limitowane wersje butów Sk8-Hi oraz Era. Ona modele pojawią się w wariantach Comfycush.

Neighborhood to jeden z najważniejszych streetwearowych brandów Japonii. Swoje początki datuje na 1994 rok, a za jego startem stał nie kto inny jak sam Shinsuke Takizawa. Tokijski brand niemalże od samego początku porusza się wokół stylistyki zahaczającej o skateboarding i militaria, więc nadchodzący zestaw butów utrzymano w podobnej estetyce.

Na warsztacie Shinsuke były dwa absolutne klasyki z oferty Vans, mianowicie Sk8 Hi oraz Era, które dodatkowo zostaną wypuszczone w wersjach Comfysuch. Oznacza to, że otrzymamy buty wygodniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu niż te, które znamy z normalnych wydań.

W obu przypadkach zamysł był identyczny. Cholewki zostały wykonane z połączenia trzech różnych materiałów. Bazą jest wytrzymałe płótno zabarwione na bardzo ciemny odcień zieleni. Na toeboxie umieszczono panele w czarnym zamszu, natomiast na piętach zamontowano skórzane czarne nakładki. Projekt dopełniają czarne sznurówki i szare wyściółki.

Całość zwieńczono napisami i hasłami, które od razu kojarzymy z japońską marką. Mamy na myśli napis „THE FILTH AND THE FURY TOKYO EST 1994” umieszczony na czarnych podeszwach. Z kolei na piętach pojawia się „NEIGHBORHOOD TECHNICAL APPAREL”. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcia.

Opisywane buty Neighborhood x Vans Sk8-Hi oraz Era pojawią się w sprzedaży w ich sklepie online oraz w pozostałych sklepach z kontem Vans Vault już 10 lipca.

neighborhood x vans sk8 hi era comfycush 1 neighborhood x vans sk8 hi era comfycush 2 neighborhood x vans sk8 hi era comfycush 3 neighborhood x vans sk8 hi era comfycush 4 neighborhood x vans sk8 hi era comfycush 5 neighborhood x vans sk8 hi era comfycush 6

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: