- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearNervous w kolaboracji z salonem tatuażu SIGIL!

Nervous w kolaboracji z salonem tatuażu SIGIL!

Łódzka firma Nervous wjechała z buta w nowy rok, wypuszczając do sieci ciekawą kolaborację z salonem tatuażu SIGIL. Możecie więc spodziewać się nietuzinkowych projektów i wzorów. Odpowiadają za nie kolejno Alex, Martyna, Monika, Ola, Bartek, Artem i Taras. 

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to jak na specjalny mini-drop, wybór jest naprawdę duży. Przygotowano aż siedem różnych t-shirtów, dostępnych w kilku wariantach kolorystycznych. Do tego dochodzą dwa crewnecki i dwie bluzy z kapturem. Standardowo warto pochwalić sam brand za wykonanie i jakość. Mieliśmy okazję sprawdzić poszczególne produkty z powyższej kolaboracji i trzeba przyznać, że materiał nie zawodzi. 

Co więcej, każdy raczej znajdzie tutaj coś dla siebie, bowiem do czynienia mamy z większymi i mniejszymi grafikami. Oprócz paru fotografii wykonanych w różnych okolicznościach, gdzie wybrane osoby dumnie prezentują ciuchy z serii Nervous x SIGIL, zobaczymy także kilka wyprodukowanych filmików. Dzięki video, poznamy bliżej autorów, odpowiadających za printy. 

Dłużej nie będziemy Was zatrzymywać. Czym prędzej odwiedźcie oficjalną stronę internetową Nervous, gdzie cała kolekcja leży na internetowych półkach. 

KLIKNIJ TUTAJ

nervous x sigil

bluza1

bluza2

koszulka2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: