- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

„Cyberpunk: Edgerunners” – mamy trailer i znamy datę premiery

Po miesiącach oczekiwań Netflix wreszcie ogłosił szczegóły dotyczące swojej nowej serii anime. Mamy dla Was trailer „Cyberpunk: Edgerunners”, a do tego podano również datę premiery.

Zapowiedziana seria anime opowiada historię Davida Martineza, dzieciaka ulicy, który próbuje przetrwać w mieście przyszłości, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała. W następstwie osobistej tragedii David stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Za ożywienie tej historii odpowiada uznana japońska firma animacyjna Studio Trigger, która współpracowała z CD PROJEKT RED. Za reżyserię serialu odpowiadał Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare). Z kolei za scenariusz, na podstawie historii dostarczonej przez CD PROJEKT RED, odpowiadali Masahiko Otsuka (Star Wars: Visions „The Elder”) i Yoshiki Usa (seria GRIDMAN UNIVERSE).

Data premiery serii Cyberpunk: Edgerunners na Netflix ustawiona jest na 13 września.

Wszystkie 10 odcinków samodzielnej serii, z których każdy będzie trwał 30 minut, będzie miało premierę w tym samym czasie. Wraz z ogłoszeniem oficjalnej daty premiery pojawia się krwawy i wysokooktanowy zwiastun — przeznaczony tylko dla dojrzałych odbiorców.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: