Chyba nie ma tu ani jednej osoby, która nie znałaby platformy Netflix. Każdy ma jakieś ulubione seriale, każdy zawalił nockę by dokończyć serię albo zapodał cały weekend w łóżku by ogarnąć ulubione filmy. Postanowiliśmy poszperać i przedstawić Wam pozycje, które zahaczają dość mocno o tematykę naszej strony.

Poniżej znajdziecie trzy filmy o sneakersach na Netflix, które warto obejrzeć. Część zapewne mogliście już widzieć, a część dopiero się tam pojawiła. Na koniec dorzucam małą niespodziankę, swego rodzaju bonus, ale to na samym końcu.

4SNEAKERHEADZ

ROK: 2015
CZAS: 1 godz. 9 min.

Sneakerheadz to absolutna podstawa jeśli chodzi o filmy o sneakersach, butach czy jak kto woli kicksach. Zobaczycie tu historie kolaboracji, przedstawienie pierwszych współprac na linii marka – muzyk / artysta, a także wypowiedzi największych sneakerheadów.

Do tego mnóstwo mięsa, historii oraz opinii wypowiadanych przez przedstawicieli sneakersowych mediów, właścicieli sklepów czy też designerów. Eksperci wspominają historię i opowiadają o ewolucji z jaką mieli styczność na przestrzeni lat.

Jeśli miałbyś obejrzeć w życiu tylko jeden film o sneakersach to właśnie musi to być ten.

PRZEJDŹ DO FILMU

Powrót