- Reklama -NikeNike

Netflix wypuszcza serial anime „Tekken: Bloodline”. Oto pierwszy zwiastun!

Netflix spełnia właśnie marzenia każdego dzieciaka, który całe kieszonkowe tracił w salonie gier by pokonać ziomka w Tekkena! Każdy z nas wtedy pragnął zobaczyć swojego ulubionego bohatera na ekranie telewizyjnym, a teraz będzie do tego okazja. Przed Wami pierwszy zwiastun nowej serii anime „Tekken: Bloodline”.

Wprawdzie teaser jeszcze wszystkiego nie ujawnia, ale możemy w nim zobaczyć kilka ciekawych postaci.

Co do fabuły – w nowym serialu zobaczymy wiele z oryginalnej fabuły serii. Pokazano między innymi jak Jin Kazama trenuje, by stać się potężnym wojownikiem pod mentoringiem swojego dziadka Heihachi Mishimy.

Jak czytamy w oficjalnym streszczeniu:

”Moc jest wszystkim”. Jin Kazama nauczył się rodzinnych sztuk samoobrony, Kazama-Style Traditional Martial Arts, od swojej matki w młodym wieku. Mimo to był bezsilny, gdy nagle pojawiło się potworne zło, niszcząc wszystko, co mu bliskie, zmieniając jego życie na zawsze. Zły na siebie, że nie może tego powstrzymać, Jin poprzysiągł zemstę i szukał absolutnej władzy, aby ją wyegzekwować. Jego misja doprowadzi do ostatecznej bitwy na światowej scenie — Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Nową serię anime „Tekken: Bloodline” już niedługo obejrzysz na Netflix pod tym linkiem. Koniecznie kliknijcie dzwoneczek z przypomnieniem, ponieważ data premiery niezostała jeszcze ujawniona.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: