- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersWraca specjalne wydanie butów New Balance 1300JP

Wraca specjalne wydanie butów New Balance 1300JP

U fanów marki New Balance pojawił się właśnie dreszczyk emocji i delikatne podniecie, a wszystko to za sprawą powrotu kultowej i legendarnej sylwetki New Balance 1300JP.

Co w niej takiego specjalnego? Ano to, że pierwszy raz pojawiła się w 1985 roku i od tamtej pory w oryginalnej formie wychodzi tylko raz na 5 lat! Zatem na 2020 roku szykuje się długowyczekiwana reedycja.

To ten rodzaj buta, który nie jest po prostu odtwarzany, ale wytwarzany z rzemieślniczą starannością i precyzją. W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, a taką otrzymamy prosto z fabryki w Skowhegan, Maine.

Ta oszczędna w kolorach wersja zestawia ze sobą wysokiej jakości beżowo szary zamsz, który został wykorzystany wokół toeboxa, na bocznych panelach oraz na tyle cholewki, z siateczką zabarwioną na niebiesko i umieszczoną przy kołnierzu oraz na górze toeboxa. Biała Nka na boku z niebieską obwolutą, a także zapiętka, język i wyściółka zabarwione na biało domykają ten projekt. Wszystko to zostanie postawione na podeszwie z pianki EVA z gumowym spodem Vibram. Jasnoszare sznurowadła i szare ozdoby na białej metce z materiału tylko podkreślają stylistykę tego buta.

Wisienką na torcie jest fakt, że opisywane buty New Balance 1300JP wyjdą w oryginalnym biało niebieskim pudle. A dojdzie do tego już 22 lutego bieżącego roku, a cena będzie ustawiona na poziomie $300 dolarów.

New Balance 1300JP 1 New Balance 1300JP 2 New Balance 1300JP 3 New Balance 1300JP 4 New Balance 1300JP 5 New Balance 1300JP 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: