- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance ujawniło jak będzie wyglądał „City Sunrise” Pack

New Balance ujawniło jak będzie wyglądał „City Sunrise” Pack

W ostatnim czasie New Balance wchodził w szereg arcyciekawych kolaboracji, ale tym razem za projekt ich butów odpowiadał ich wewnętrzny zespół designerów. Efektem ich wytężonych prac jest poniżej prezentowany zestaw „City Sunrise” Pack.

Na zestaw składają się dwa modele butów z oferty amerykańskiej marki, a są to mianowicie popularne i uwielbiane przez wielu New Balance 1500 oraz cieszące się ciut mniejszym zainteresowaniem New Balance 670.

Oba buty z zestawu korzystają z tej samej palety barw, która obejmuje kolor turkusowy, fioletowy oraz łososiowy. Dopełnia ona cholewki wykonane z jasnoszarej siateczki i zamszu. W obu przypadkach buty zostały postawione na białych podeszwach. Ten ostatni kolor został wykorzystany również na wyściółce.

Za produkcję odpowiedzialny był zespół z Flimby, a buty oznaczono metką Made in England, a to oznacza wysokiej jakości materiały oraz produkcję z należytą uwagą i sumiennością. Tu nie ma miejsca na bylejakość.

Buty New Balance 1500 & 670 „City Sunrise” pojawiły się już na rynku zachodnim, więc trzymamy kciuki, żeby pojawiły się w polskim sklepie internetowym New Balance.

New Balance 1500 670 City Sunrise

new balance 1500 city sunrise pack 1 new balance 1500 city sunrise pack 2 new balance 1500 city sunrise pack 3 new balance 1500 city sunrise pack 4 new balance 670 city sunrise pack 1 new balance 670 city sunrise pack 2 new balance 670 city sunrise pack 3 new balance 670 city sunrise pack 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: