- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 1600 x Ubiq “The Benjamin” | Video

New Balance 1600 x Ubiq “The Benjamin” | Video

Trzeba przyznać, że Stany Zjednoczone są jednym z najbardziej patriotycznych państw na świecie. Oprócz świeżego wydania Nike, które nosiło nazwę “Independence Day” Pack, dzisiaj również zobaczymy ciekawy zestaw.

Jednak warto zaznaczyć, że news ten nie dotyczy firmy z kultową łyżwą, a mającego swoją siedzibę w Filadelfii sklepu UBIQ i innego znanego producenta obuwia, czyli New Balance. Dzięki wspólnemu połączeniu sił, mamy okazję przedstawić Wam niezłe perełki – przedmiotem tej kolaboracji jest ciekawy wariant modelu 1600. Otrzymał on tytuł The Benjamin, bowiem inspiracji szukano właśnie w tym charakterystycznym polityku. Ale na tym nie koniec zabawy, bowiem do całości dorzucono jeszcze materiał promocyjny podzielony na lookbook oraz video-zajawkę.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tych butów, to w tym przypadku postawiono głównie na dwa kolory – granat i czerwień, ale należy zaznaczyć, że bardzo dobrze współgrają one z niewielkimi brązowymi elementami oraz białą podeszwą. Ponadto do produkcji użyto wysokiej jakości zamszu, a co do dostępności to datę premiery wyznaczono na 29 czerwca. Sprawdzajcie wówczas oficjalną stronę internetową UBIQ.

[youtube ZQzbuzTBFhs 630 450]

TheBenjamin_01 TheBenjamin_1 TheBenjamin_02 TheBenjamin_03 TheBenjamin_04 TheBenjamin_05 TheBenjamin_07

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: