- Reklama -NikeNike

New Balance 2002R z projektu Protection Pack wychodzą w wersji „Purple”

Projekt „Refined Future” (lepiej znany jako „Protection Pack”) sprzedał się w kilka chwil, zaledwie minuty po premierze w 2021 roku. Na fali jego popularności już niedługo na sklepowych półkach zadebiutują New Balance 2002R w kolorystyce „Purple”.

Oryginalny projekt butów, za który odpowiadał Yue Wu, przedstawił sportową sylwetkę jako prawdziwy relikt, w którym cholewka erodowała na przestrzeni lat. Stąd nierównomiernie i niedokładnie wykończone panele z zamszu, które posłużyły do wykończenia cholewki. Dodatkowym smaczkiem są pożółkłe akcenty, mowa chociażby o podeszwie, sznurówkach czy elementy na języku i pięcie. Kropką nad i jest odsłonięty gąbkowy język.

Nasz bohater będzie miał stalowo szarą siateczkę, którą dopełniono zamszowymi panelami w odcieniach fioletu i wrzosu. Bazowe elementy są ciut ciemniejsze od tych zewnętrznych. Dopełnieniem jest kolor szary okupujący skórzany język oraz część podeszwy. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Zaprezentowane w tym wpisie New Balance 2002R „Purple” (Protection Pack) trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni.

New Balance 2002R Protection Pack Purple 1 New Balance 2002R Protection Pack Purple 2 New Balance 2002R Protection Pack Purple 3 New Balance 2002R Protection Pack Purple 4 New Balance 2002R Protection Pack Purple 5 New Balance 2002R Protection Pack Purple 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: