- Reklama -NikeNike

Nowe New Balance 2002R „Wheat” będą wyposażone w GORE-TEX

Znakomite ostatnie dwa lata nie sprawiły, że New Balance spoczywa na laurach. Jest wręcz przeciwnie! Nie ma praktycznie tygodnia, aby projektanci bostońskiej marki nie szykowali nas na kolejne świetne wydanie swoich butów. Kolejną propozycją godną uwagi będą poniższe New Balance 2002R w kolorystyce „Wheat”, które zostały wyposażone w GORE-TEX.

Designerzy nie tylko serwują nam jedną z najpopularniejszych kolorystyk w okresie około zimowym, ale wprowadzają również nową konstrukcję opartą na membranie, która ma nas zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi.

Co do kwestii estetycznych – panele bazowe mamy w ciemnym brązie, a widać je na kołnierzu oraz przy toeboxie. Elementy wykonane z zamszu, które zamontowano w bocznych sektorach cholewki oraz wokół toeboxu, zabarwiono na kultowy miodowy odcień. Dochodzi do tego beżowa obudowa pięty i akcenty w ciut jaśniejszym odcieniu, które umieszczono przy brązowych panelach. Wszystko to zostało osadzone na podeszwie w odcieniach bieli i kremu. Kropką nad i będzie jasnoszary boczny branding z białą obwolutą. Zresztą zerknijcie na dołączone zdjęcia.

Na koniec wspomnimy, że opisywana sylwetka to tak naprawdę hybryda modelu NB2002 z 2010 roku z podeszwą, którą możecie kojarzyć z NB860. Ten bardzo udany projekt przedstawiono już w 2020 roku.

Prezentowane na poniższych zdjęciach New Balance 2002R „Wheat”  GORE-TEX będą dostępne w sklepie marki oraz u wybranych dealerów w ciągu najbliższych tygodni.

New Balance 2002R Wheat GORE-TEX M2002RXG 1 New Balance 2002R Wheat GORE-TEX M2002RXG 2 New Balance 2002R Wheat GORE-TEX M2002RXG 3 New Balance 2002R Wheat GORE-TEX M2002RXG 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: