- Reklama -NIkeNIke

New Balance 212 Numeric x Primitive w SUPERSKLEPIE!

Ekipa odpowiadająca za SUPERSKLEP, zdecydowała się na naprawdę dobry ruch, ściągając na polski rynek typowo skateboard’owy model jakim jest New Balance 212 Numeric. Sam but to nic innego jak adaptacja klasyków, widniejących na tenisowych kortach już od lat 70-tych ubiegłego wieku.

Natomiast dzięki komfortowej cholewce i wytrwałej podeszwie, 212 Numeric na przestrzeni lat, otrzymał lifting i stał się również produktem, po który chętnie sięgają skaterzy. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w tym przypadku za design odpowiada Primitive, marka na czele której stoi nie kto inny jak Paul Rodriguez  tego Pana chyba nie musimy Wam przedstawiać! 

Trzeba przyznać, że sporo się tutaj dzieje, bowiem zrezygnowano ze sznurówek kosztem rzep, występujących tutaj w ilości trzech sztuk. Taki zabieg na pewno zlikwiduje problem rozwiązywania się trampek podczas jazdy na desce, a oprócz tego  pod każdą z nich, „schowano” pozłacane logo Primitive New Balance Numeric.

Głównym materiałem wykorzystanym do produkcji jest canvas, uzupełniony przez zamsz. Umieszczono go głównie na czubkach butów. Do tego dochodzi charakterystyczny branding New Balance w postaci litery „N”, wyposażony w złote obszycie. 

Dominującą barwą jest granat. Nie ma tutaj żadnych przekombinowanych motywów, także fani prostych stylistyk będą na pewno zadowoleni, a jeśli zwracacie uwagę na detal to wkładka na pewno przypadnie Wam do gustu. Jest ona spersonalizowana w stylu stempla, wbijanego do paszportu obywatela Stanów Zjednoczonych. Z tego też powodu postawiono na wyżej wspomniane barwy (granat + złote akcenty), oddające w stu procentach hołd dla współpracy na linii NB x Primitive.

Całość osadzona jest na białej wulkanizowanej podeszwie, nad którą warto się zatrzymać nieco dłużej. Tworzywo gumowe znajdujące się pod piętą zapewni o wiele lepszą trwałość oraz przyczepność, co zdecydowanie warto rozważyć podczas zakupu obuwia na „deskę”. Uzupełnieniem stawki jest wielowarstwowy podnosek dla lepszej wytrzymałości. 

Co do dostępności New Balance 212 Numeric to tak jak wspominaliśmy na początku tego wpisu, odwiedzajcie oficjalną stronę internetową SUPERSKLEPU. 

New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 2 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 3 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 4 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 5 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 6 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 7 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 8 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 9 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 10 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 11 New Balance 212 Numeric x Primitive, znajdziecie w SUPERSKLEPIE! 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: