- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 327 nadchodzą w kolorystyce Charcoal Grey / Olive

New Balance 327 nadchodzą w kolorystyce Charcoal Grey / Olive

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam aż 14 rozmaitych kolorystyk nowe modelu New Balance 327, które wpadną na sklepowe półki w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jednym z pierwszych wariantów będzie bohater tego wpisu, czyli wariant Charcoal Grey / Olive.

NB327 to nowoczesne ujęcie biegówek wzorowane na stylu retro z lat ’70 ubiegłego wieku, więc wcale nie dziwi nas prosta linia projektowa, ograniczona ilość paneli i stonowany wariant kolorystyczny. W naszym przypadku jest to płócienna baza w kolorze szarym w jego bardzo ciemnym odcieniu, natomiast zamszowe nakładki w okolicach wiązania, na pięcie oraz wokół toeboxa mamy w zgniłej zieleni. Przełamaniem jest ogromna biaława eNka, która zdecydowanie wyróżnia ten model na tle innych sylwetek i sprawiła, że but stał się tak popularny. Wszystko to zostało osadzone na białawej podeszwie z ciemnoszarym spodem, który zachodzi agresywnie na pięte od tyłu cholewki.

A gdzie kupić New Balance 327 „Charcoal Grey / Olive”? Szykujcie się na premierę w nadchodzących tygodniach w oficjalnym sklepie New Balance.

new balance 327 Charcoal Grey Olive 1 new balance 327 Charcoal Grey Olive 2 new balance 327 Charcoal Grey Olive 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: