Mamy wrażenie, że model New Balance 530 nie wyszedł jeszcze w słabej kolorystyce a potwierdzeniem tych słów jest chociażby poniższe zestawienie, oznaczone jako Green/Maroon. Tytuł to tylko dwa słowa, ale uwierzcie, że na cholewce tych butów dzieje się o wiele więcej.

Przede wszystkim przód to zamsz zabarwiony na zieleń. Do tego dochodzą skórzane, czerwone akcenty a boczne panele to już brąz, na którym umieszczono biały branding z czerwonymi obramowaniami. Do tego dochodzą niebieskie akcenty a uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa, wnętrze i sznurówki. Ponadto oprócz wyżej wspomnianej skóry, do produkcji użyto zamszu. Całość faje świetny efekt.

Co do dostępności tej wersji to odwiedźcie sklepy, które w swoim asortymencie posiadają produkty New Balance. Zajrzyjcie m.in. do Sneaker Politics.

New_Balance_MRT_530_RWB_Sneaker_Politics_HYpebeast_1 New_Balance_MRT_530_RWB_Sneaker_Politics_HYpebeast_2 New_Balance_MRT_530_RWB_Sneaker_Politics_HYpebeast_3 New_Balance_MRT_530_RWB_Sneaker_Politics_HYpebeast_5 New_Balance_MRT_530_RWB_Sneaker_Politics_HYpebeast_6 New_Balance_MRT_530_RWB_Sneaker_Politics_HYpebeast_20

Reklama
air jordan