- Reklama -NikeNike

New Balance 550 wyjdzie w wersji „Beige / Vintage Indigo”

Dla bostońskiej marki nie ma różnicy jaki mamy miesiąc, jeśli chodzi o nowe wydania w modelu New Balance 550, co akurat cieszy. Przed Wami kolejna świeża kolorystyka, a mianowicie „Beige / Vintage Indigo”.

Sylwetka zadebiutowała w 1989 roku, ale po krótkiej obecności na koszykarskich parkietach trafiła do archiwum. Sięgnął po nie Teddy Santis przy swoje kolaboracji w Aime Leon Dore kilka lat temu. Dziś są podstawowym elementem każdej kolekcji NB.

Bohater tego wpisu bazuje na skórzanej cholewce zabarwionej na bardzo jasny odcień beżu. Wspomniane panele dopieszczono perforacją na bokach oraz błękitnymi wstawkami w postaci kołnierza i bocznego brandingu. Do tego dochodzi biały kołnierz i zapiętka, jak również biała podeszwa z błękitnym spodem.

Według zapowiedzi opisywane buty powinny pojawić się w sprzedaży w połowie grudnia. Do tego czasu poznajcie je bliżej poprzez poniższe zdjęcia.

New Balance 550
Beige / Vintage Indigo – White
BB550PLA
14 Grudzień 2022

New Balance 550 Beige Vintage Indigo White BB550PLA 1 New Balance 550 Beige Vintage Indigo White BB550PLA 2 New Balance 550 Beige Vintage Indigo White BB550PLA 3 New Balance 550 Beige Vintage Indigo White BB550PLA 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: