- Reklama -NikeNike

Oto New Balance 550 z płótna w kolorze „Cream”

New Balance 550 od samego początku, czyli od kolaboracji z Aime Leon Dore, podbiły serca wielu osób z różnych krańców świata. Po kilku sezonach przyszła pora na delikatną odmianę, więc na sklepowych półkach zawita wersja Canvas. Dziś poświęcamy wpis na jedną z pierwszych wersji, mianowicie kolorystykę „Cream”.

Jak sama nazwa wskazuje, buty są wykonane w zdecydowanej mierze z płótna. W naszym przykładzie wspomniany materiał zabarwiono na kolor kremowy, i jedynie kołnierz jest w odcieniu brzoskwiniowym. Projekt chlewki dopełnia beż na skórzanym kołnierzu i bocznym brandingu. W kolorze beżowym jest również sznurowanie. Wszystko to osadzono na beżowej nakrapianej podeszwie z oliwkowym spodem, który idealnie dopełnia cały projekt.

Opisywane buty New Balance 550 „Cream Canvas” już niedługo wpadnie na sklepowe półki. Na chwilę obecną zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

new balance 550 cream canvas BB550CRM 1 new balance 550 cream canvas BB550CRM 2 new balance 550 cream canvas BB550CRM 3 new balance 550 cream canvas BB550CRM 4 new balance 550 cream canvas BB550CRM 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: