- Reklama -NikeNike

New Balance 550 wychodzą w minimalistycznej wersji „Pure Platinum”

Tegoroczna jesień przynosi nam największą, jak do tej pory, dostawę nowych kolorystyk New Balance 550. Dziś zapoznacie się bliżej z kolejną propozycją projektantów z Bostonu, mianowicie z wariantem „Pure Platinum”.

Przy tym wydaniu otrzymujemy klasyczną białą skórzaną cholewkę, którą dopieszczono dodatkową perforacją w bocznych sektorach cholewki. W przeciwieństwie do innych wydań ze sklepowych półek, w tym przypadku nie dołożono żadnych kolorów przy brandingu i na tyle cholewki.  Jedynym odstępstwem jest jasnoszary zamsz wokół pięty i toeboxu. Wszystko to będzie stało na delikatnie kremowej podeszwie z popielatym spodem. Nic więcej się tu nie dzieje, czysty minimalizm.

Opisywany wariant New Balance 550 „Pure Platinum” nie ma jeszcze sprecyzowanej daty premiery. Jednak skoro dysponujemy oficjalnymi zdjęciami to nie powinien to być jakiś odległy termin, raczej najbliższe dni / tygodnie.

New Balance 550 Pure Platinum 1 New Balance 550 Pure Platinum 2 New Balance 550 Pure Platinum 3 New Balance 550 Pure Platinum 4 New Balance 550 Pure Platinum 5 New Balance 550 Pure Platinum 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: