- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

„Panda” to kolejna świeża kolorystyka New Balance 550

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni faktem, że na tegoroczną jesień bostoński brand zasypie nas świeżymi kolorystykami popularnych New Balance 550. Kolejnym wariantem, który wpadnie na sklepowe półki jest bohater tego wpisu, którego nazwano roboczo „Panda”.

Podobnie jak rozchwytywane Nike Dunk, tak i NB550 korzystają ze sprawdzonego zestawienia bieli i czerni. Model prezentowany poniżej bazuje na białej skórze, która na bokach jest perforowana, oraz na czarnym zamszu okupującym zarówno przód, jak i tył cholewki. Do tego dochodzi szary stabilizator pięty i czarny kołnierz. Wszystko to będzie spoczywało na białawej podeszwie z czarno szarym spodem. Kropką nad i wydaje się być błyszczący boczny branding z czarną obwolutą.

Opisywany wariant New Balance 550 „Panda”  nie ma jeszcze sprecyzowanej daty premiery. Jednak skoro dysponujemy oficjalnymi zdjęciami to nie powinien to być jakiś odległy termin, raczej najbliższe dni / tygodnie.

new balance 550 white black BB550NCA 1 new balance 550 white black BB550NCA 2 new balance 550 white black BB550NCA 3 new balance 550 white black BB550NCA 5 new balance 550 white black BB550NCA 6

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: