- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersSzykujcie się na kolejną edycję New Balance 550 w trzech świeżych kolorystykach

Szykujcie się na kolejną edycję New Balance 550 w trzech świeżych kolorystykach

Nie tak dawno odbyła się premiera butów New Blance 550 powstałych w kolaboracji Aime Leon Dore. Jeśli nie udało Ci się powinąć pary dla siebie to szykuj się na kolejny drop, ponieważ już niedługo będziesz mógł powinąć 3 świeże kolorystyki.

New Balance 550 widoczne na zdjęciach to niska wersja koszykarskich butów z 1989 roku, które Teddy Santis starał się przywrócić wraz z ekipą z Bostonu. Teraz mamy regularne wydania, które powstały jedynie przy udziale designerów amerykańskiej marki.

Trzy nowe warianty bazują na tej samej cholewce, a różnią się jedynie detalami. Mamy konstrukcję z białej skóry z jasnoszarymi zamszowymi nakładkami na przodzie. Przy czym panel znajdujący się na boku ma dodatkową perforację. Boczna eNka, kołnierz, stabilizator pięty oraz wykończenie języka są w kolorze: żółtym, bordowym lub czarnym. Biel i dany kolor spotykają się raz jeszcze przy okazji barwienia podeszwy. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Jeśli chodzi o premierę trzech nowych kolorystyk New Balance 550 to szykujcie fundusze na 7 maja. Trzymamy kciuki, aby buty były dostępne w polskim sklepie pod tym linkiem.

New Balance 550 White Yellow New Balance 550 White Maroon New Balance 550 White Black

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: