New Balance 574 „Friends & Family” [Unboxing i zdjęcia On Feet]

new balance 574 friends and family

Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym początek należy do New Balance. Nie mówię tu o nowościach tylko o pierwszej paczce, która do mnie wpadła. Polski oddział New Balance podesłał arcyciekawą niespodziankę w postaci limitowanej edycji butów New Balance 574 „Friends & Family”. Wszystko to z okazji 30 rocznicy powstania NB574.

Sam model nawiązuje kolorystyką do oryginału sprzed 30 lat. Konstrukcja buta oparta jest na siateczce i zamszu w odcieniach szarości. Ciekawostką, na którą chciałbym żebyście zwrócili uwagę to fakt odchudzenia czy też wysmuklenia bryły i poprawienie kształtu toeboxa. Całość już nie wygląda tak klockowato jak w ostatnich latach. Dodatkowo wyściółka oraz wkładka są skórzane, a całość wykończono złotymi nićmi.

Za granicą wydania New Balance 574 „Friends & Family” pojawiły się specjalne pudła w kształcie ukośnej litery N, a w środku oprócz butów były jeszcze dwie kurtki. W Polsce pojawiły się jedynie wydania z klasycznym pudłem sprzed lat z wiekiem nakładanym od góry. Widać je na jednym z poniższych zdjęć.

new balance 574 friends and family

new balance 574 friends and family 1 new balance 574 friends and family 2 new balance 574 friends and family 3 new balance 574 friends and family 4

Widoczne tu wydanie to opcja Friends & Family, więc nie trafi na sklepowe półki i nie będzie można ich kupić normalnie w sklepie. Jak już wspominałem jest ono limitowane do ilości 574 sztuk, chyba nie musze tłumaczyć dlaczego co nie? W Europie pojawiło się zaledwie 168 sztuk, z czego 12 trafiło do Polski!!

Oczywiście dziękuję bardzo New Balance Poland za jedną parę, która do mnie wpadła! Szeroki temat!

new balance 574 friends and family 5 new balance 574 friends and family 6 new balance 574 friends and family 7