- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 574 prezentuje kolorystykę „Dusted Peach”

New Balance 574 prezentuje kolorystykę „Dusted Peach”

Firma New Balance po bardzo fajnym ruchu, jakim jest ponowne wydanie czterech kultowych już kolaboracji na modelu 574, kontynuuje tworzenie fajnych projektów, prezentując tym razem autorski temat związany z kolorystyką Dusted Peach.

Dlatego też, jeśli chodzi już o sam wygląd poniższej parki to bazując na samym tytule, można łatwo domyślić się z jakimi kolorami mamy tutaj do czynienia. Zamszowa cholewka zabarwiona jest na pomarańczowy odcień, przechodzący nieco w łososiową barwę. Ten kolor zdecydowanie tutaj dominuje, zajmując większą część powierzchni a dokładnie takie elementy jak boczne panele wraz z charakterystycznym brandingiem w postaci literki N, sznurówki czy języki wraz z toeboxem. Warto również dodać, że do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów w postaci zamszu a uzupełnieniem stawki jest biało-pomarańczowa podeszwa, której spód wyposażono w szary wariant.

Natomiast co do dostępności tego obuwia to już teraz sprawdzajcie wszystkie dobre sklepy, które w swoim asortymencie posiadają produkty New Balance. Możecie zajrzeć między innymi na oficjalną stronę internetową Feature.

New Balance 574 prezentuje kolorystyke Dusted Peach1 New Balance 574 prezentuje kolorystyke Dusted Peach2 New Balance 574 prezentuje kolorystyke Dusted Peach3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: