- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 574 “Windbreaker Pack” – Yellow (Wiosna/Lato 2013)

New Balance 574 “Windbreaker Pack” – Yellow (Wiosna/Lato 2013)

Już w czerwcu ubiegłego roku wspominaliśmy o packu Windbreaker, należącym do firmy New Balance. Będzie on przeznaczony na wiosnę i lato – a co najważniejsze, znajdziemy w nim aż pięć różnych wariantów modelu 574. O kilku z nich już pisaliśmy – kliknij tutaj.

Natomiast, dzisiaj mamy okazję zaprezentować wam kolejną wersję kolorystyczną, która nosi mało skomplikowaną nazwę, czyli po prostu Yellow. Jak sam tytuł wskazuje, będziemy mieli tutaj do czynienia ze sporą ilością koloru żółtego – pokrywa on niemal całą powierzchnię tych butów. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa, niewielkie odblaskowe elementy w postaci m.in. znaku N, a także granatowe sznurówki.

Ponadto, sam wygląd tych sneakersów od razu  ma nam się kojarzyć z wiatrówkami. Do ich produkcji użyto takich materiałów jak np. ripstop nylon czy materiał 3M.

Obecnie kicksów tych możecie już szukać w wybranych sklepach New Balance, a także w sklepach, które w swoim asortymencie posiadają produkty tej marki – sprawdźcie np. Feature Sneaker Boutique.

new-balance-574-windbreaker-pack-yellow-01 new-balance-574-windbreaker-pack-yellow-02 new-balance-574-windbreaker-pack-yellow-03 new-balance-574-windbreaker-pack-yellow-04

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: