- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

New Balance 9060 nadchodzą w wersji „Dark Brown”

Druga wariacja na temat całkiem nowej sylwetki New Balance 9060 będzie zdecydowanie ciemniejsza niż wariant Sea Salt. Projektanci z bostońskiej firmy prezentują wariant „Dark Brown”.

Na cholewce znajdziemy prawdziwy miks materiałów, a do tego strefa zewnętrzna różni się od paneli po stronie wewnętrznej. Siateczka od środka jest w przytłumionej bieli, natomiast ta na zewnętrznej stronie jest brązowa. Panele z zamszu w przednich sektorach buta są w czerni, natomiast tył został zdominowany przez ciemny odcień brązu.

Do tego dochodzi boczna eNka, która od strony zewnętrznej jest inna niż od strony wewnętrznej. Ta pierwsza jest w szarości z białą obwoluta, natomiast druga bazuje na poziomych krótkich liniach.

Największą uwagę w tym projekcie przykuwa podeszwa, którą wykonano z pianki EVA. Jej masywnie wyglądający design sprawia, że nasz wzrok od razu wędruje na tę cześć buta. Za wygodę i komfort odpowiada wkomponowana w nią technologia ABZORB. Zabarwiono ją przy wykorzystaniu odcieni kremu i bieli, co nadało klimatu vintage.

Opisywane New Balance 9060 „Dark Brown” pojawiły się już na sklepowych półkach.

new balance 9060 dark brown U9060BRN 1 new balance 9060 dark brown U9060BRN 2 new balance 9060 dark brown U9060BRN 3 new balance 9060 dark brown U9060BRN 4 new balance 9060 dark brown U9060BRN 6

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: