- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

New Balance 990v3 nadchodzą w kolejnej mocnej kolorystyce

Jakbyś jeszcze jakimś cudem nie wybrał butów na jesień to ponownie z pomocną dłonią przychodzi bostoński brand. Przed Tobą, na ekranie Twojego urządzenia, pojawia się nowa wersja butów New Balance 990v3 w kolorystyce „White/Blue”.

Przedstawiany poniżej projekt wchodzi w skład tegorocznej kolekcji NB Made in USA, za którą stoi zespół projektantów dowodzony przez Teddy’ego Santisa z Aime Leon Dore. Buty mogliście wcześniej zauważyć  przy prezentacji ’szesnastki Santisa’.

kolekcja-teddy-santis-new-balance-made-in-usa-2022-2

Miks materiałów, z której stworzona jest cholewka, przyjmuje raczej jasny odcień bieli, kremu i beżu. Mowa tu chociażby o siateczce i wysokiej klasy zamszu. Dla przełamania wprowadzono kontrastowy trafi, który opanował nie tylko język i zapiętkę, ale pojawia się również na toeboxie oraz stabilizatorze pięty. Do tego dochodzą niebieskie wstawki rozsiane po całej cholewce. Kropką nad i jest ciemnoniebieski boczny branding.

Wszystko to spoczywa na biało pożółkłej podeszwie uzbrojonej w technologię ENCAP dla lepszej amortyzacji.

Przy butach znajdziecie metkę MiUSA, więc możecie się spodziewać materiałów z wysokiej półki i należytego wykonania. Zatem o jakość nie ma co się martwić.

Opisywane buty już nie∂długo wjadą na sklepowe półki, więc szukaj ich w bliskich Tobie lokalizacjach.

New Balance 990v2 Made in USA
White / Blue
M990WB3
Jesień 2022

New Balance 990v3 M990WB3 Made in USA White Blue 2 New Balance 990v3 M990WB3 Made in USA White Blue 4 New Balance 990v3 M990WB3 Made in USA White Blue 6 New Balance 990v3 M990WB3 Made in USA White Blue 7 New Balance 990v3 M990WB3 Made in USA White Blue 8

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: