- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

New Balance 990v3 to następna odsłona zestawu „MADE Version Series”

Rok 2022 u marki New Balance będzie bardzo szczególny, ponieważ będzie obchodzone 40 lecie serii New Balance 990. Z tejże okazji na otwarcie tego szczególnego momentu projektanci amerykańskiej marki przygotowali dla nas specjalny zestaw „MADE Version Series”. Wcześniej widzieliście na sklepowych półkach New Balance 990v1 oraz New Balance 990v2, więc pora zapoznać Was z trzecim bratem tej licznej rodziny, mianowicie New Balance 990v3.

Wersja NB990v3 zadebiutowała na rynku w roku 2012, zatem dla niej przyszły rok również będzie bardzo szczególny. Projekt powstał wtedy w celu uczczenia 30 rocznicy powstania całej (jeszcze wtedy małej) rodziny 990tek.

Ogólnie cholewka nadal w dużym stopniu była wykonana ze świńskiego zamszu, ale wprowadzono zdecydowanie więcej siateczki. Dzięki temu zabiegowi uzyskano lepszą wentylację i oddychlaność. Aktualizacja miała bardziej funkcjonalną estetykę w porównaniu do swoich poprzedników, podkreśloną diamentowym wzorem na języku i prążkowanym logo N. W podeszwie mogliśmy znaleźć amortyzacyjną technologie ENCAP.

New Balance 990v3 Made Version Series 1 New Balance 990v3 Made Version Series 3

Z racji tego, że jest to część zestawu MADE, projekt zaakcentowano rubinową metką na boku z napisem Version 3. Kolor metki odnosi się do 40 rocznicy powstania serii, określanej jako rubinowa.

Cała reszta buta to materiały, kształty i rozwiązania zbliżone do oryginału. Mamy zatem świński zamsz idealnie dopełniony panelami z siateczki, które widać nie tylko na toeboxie, ale również na bokach oraz przy kołnierzu. Projekt dopieszczono elementami w ciemniejszej szarości. Mowa chociażby o języku oraz perforowanych akcentach przy kołnierzu oraz na górze toeboxu. Projektanci stawiają kropkę nad i białym sznurowaniem oraz białą obwolutą bocznej eNki.

Wszystko to osadzili na białej podeszwie, którą w tylnej części zabarwili w kilku odcieniach szarości.

Bohater tego wpisu zyska Wasze uznanie i powinien pojawić się w orbicie Waszych następnych zakupów. Zwłaszcza, że będzie miał oznaczenie Made in USA, a to oznacza wysokiej klasy materiały i produkcję z należytą uwagą. O jakość nie musicie się martwić.

Najnowsze wydanie New Balance 990v3 MADE Version Series pojawi się w sprzedaży już w połowie września. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

New Balance 990v3 Made Version Series 6

New Balance 990v3 Made Version Series 5

New Balance 990v3 Made Version Series 4New Balance 990v3 Made Version Series 7

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: