- Reklama -NikeNike

New Balance 990v3 nachodzą w świeżej wersji „Sea Salt”

Od nowego roku stanowisko dyrektora kreatywnego w linii Made in USA w marce New Balance objął Teddy Santis z Aime Leon Dore. Jedną z nowych propozycji, które serwuje w pierwszej kolejności są poniższe New Balance 990v3.

W poniższej galerii możecie się zapoznać z ujęciami na nogach i sprawdzić jak nowa kolorystyka „Sea Salt” prezentuje się przy różnych fitach.

To co wyróżnia to wydanie na tle innych to przede konstrukcja cholewki. Wprawdzie mamy przewiewną siateczkę, ale tradycyjny zamsz został zastąpiony skórą. Całość bazuje na odcieniach bieli z domieszką jasnej szarości na kołnierzu, toeboxu i w postaci bocznego brandingu. Szara jest również zapiętka oraz język. Wszystko to zostało postawione na postarzanej, pożółkłej i kremowej podeszwie.

Premiera prezentowanych butów New Balance 990v3 „Sea Salt” Made in USA odbędzie się już 26 maja. Do tego obadajcie poniższe zdjęcia.

New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 1 New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 2 New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 3 New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 4 New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 5 New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 6 New Balance 990v3 Sea Salt Made In USA 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: