- Reklama -NikeNike

New Balance wydaje świetny „Flimby Calalogue Pack” z okazji 40-lecia produkcji w Wielkiej Brytanii

New Balance wysyła na sklepowe półki świetny zestaw „Flimby Calalogue Pack” z butami New Balance 991, który powstał z okazji 40-lecie produkcji w Wielkiej Brytanii.

Flimby w Wielkiej Brytanii to miejsce, gdzie New Balance produkuje swoje buty sygnowane Made in UK, które cechują się wysoką jakością i świetnymi materiałami. Z okazji okrągłej rocznicy marka przygotowała krótki film, oddający istotę Flimby poprzez ludzi, miejsca i historię.

„40 lat produkcji w Wielkiej Brytanii to wielkie osiągnięcie i świadectwo umiejętności, ciężkiej pracy i dumy, jaką nasi pracownicy wkładają w produkcję ręcznie wykonywanego obuwia, które jest uwielbiane przez naszych klientów”. – mówi Andy Okolowicz, manager fabryki we Flimby.

Odpalcie poniższy klip, a potem przejdziemy do reszty.

Wraz z obchodami 40-lecia brytyjskiej produkcji, New Balance z dumą zaprezentował wydanie „Flimby Catalogue Pack”. Upamiętniając to, co najlepsze w dziedzictwie 'Made in UK’, kolekcja czerpie inspirację z najbardziej kultowych sylwetek marki w oryginalnym, ale też w odświeżonym stylu.

Model, który pojawił się na rynku w 2001 roku, stał się z czasem ikoną. Był jednym z ulubionych modeli nieżyjącego już CEO Apple, Steve’a Jobsa. Sylwetka przez lata była wybierana przez artystów oraz czołowe postacie branży kreatywnej z całego świata.

W Polsce pojawi się zarówno damska, jak i męska wersja New Balance 991, która są częścią składową zestawu „Flimby Catalogue Pack”.

Cholewka powstała z wysokiej klasy zamszu w ciemnoszarym kolorze oraz siateczki w stalowo szarej kolorystyce. Towarzyszą temu jasnooliwkowe akcenty na toeboxie, kołnierzu oraz języku. Wszystko spoczywa na podeszwie w bieli i jasnej oliwce. Co ciekawe, skrywa ona technologie ABZORB odpowiedzialną za wyjątkową wygodę.

Opisywane buty New Balance 991 są już do kupienia w polskim oficjalnym sklepie marki pod tym linkiem.

Lookbook New Balance 991 Flimby Catalogue Pack 2022

Lookbook New Balance 991 Flimby Catalogue Pack 2022 7

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: