- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 992 będą do kupienia również w wersji „Maroon”

New Balance 992 będą do kupienia również w wersji „Maroon”

New Balance 992 oprócz kolaboracji z WTAPS, KITH oraz z Joe Freshgoods pojawią się w kilku ciekawych kolorystykach, które są i będą ogólnodostępne. Jedną z nich będzie bohater tego wpisu, czyli wariant nazwany w skrócie „Maroon”.

Model, który zadebiutował w 2006 roku i był jednym z ulubionych Steve’a Jobs przez lata był jednym z pierwszych, po które sięgano jeśli chodzi o buty z sektora „dad shoes”. W tym roku brand z Bostonu postanowił je przywrócić pierwszy raz od 2010 roku serwując bardzo liczną ofertę, w tym wariant widoczny na poniższych zdjęciach. Widzimy tu wysokiej klasy zamsz oraz siateczkę zabarwione są na kolor bordowy. Jedynie kilka detali w górnej partii cholewki zabarwiono na ciemny odcień szarości, w tym również język. Na boku widnieje szara eNka z białą obwolutą, natomiast całość osadzono na biało kremowej podeszwie.

Premiera butów New Balance 992 „Maroon” w oficjalnym sklepie New Balance jest jeszcze owiana tajemnicą, ale sprawdzajcie na bieżąco, ponieważ mogą pojawić się w każdej chwili w ciągu najbliższych dni / tygodni.

New Balance 992 Maroon 1 New Balance 992 Maroon 2 New Balance 992 Maroon 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: