- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 992 z zestawu „One More Thing” w nawiązaniu do Steve'a...

New Balance 992 z zestawu „One More Thing” w nawiązaniu do Steve’a Jobsa

Niemiecki sneakersowy butik 43einhalb oddaje hołd ulubionej marce Steve’a Jobsa – New Balance. Chłopaki zaprezentowali właśnie dwie wersje butów New Balance 992, które tworzą zestaw „One More Thing”, a robią to poprzez edytorial z „nadgryzionym jabłkiem” w tle.

Jeśli miałbyś pomyśleć o firmie znanej z minimalistycznego, funkcjonalnego wzornictwa i produkującej elektronikę o wysokiej wartości rozpoznawczej to zapewne przed oczami miałbyś Apple. Dlaczego wspominamy o „nadgryzionym jabłku”? Ano dlatego, że Apple i New Balance łączy nie tylko fakt, że ulubionymi butami Jobsa było obuwie tego amerykańskiego producenta, ale również to, że w obu firmach kierowano się podobną filozofią. Design odpowiada nie tylko za wygląd, ale też za to, jak dany produkt jest odbierany przez użytkowników i jak działa.

Kultowa amerykańska marka z Bostonu oddaje teraz hołd mężczyźnie w dżinsach oraz golfie i przedstawia nowy zestaw, który nazwano „One More Thing”!

Zainspirowany Steve’em Jobsem i jego pomysłowością techniczną, New Balance przywraca sylwetkę „Made in USA” 992 – i to nie bez powodu! Prezes New Balance, Jim Davis, twierdzi, że oryginalna koncepcja projektowa butów faktycznie przyszła w liście od Steve’a Jobsa. Napisał on do Davisa, że ma dość noszenia zwykłych skórzanych butów i chce czegoś „bardziej sportowego i modnego”. Dołączył do listu również luźny szkic / zamysł tego jak te buty miałyby wyglądać. Podobno designerzy amerykańskiej marki skorzystali z jego pomysłów.

Przed Wami dwie wersje kolorystyczne butów New Balance 992, które śmiało można dopasować do komputerów spod znaku nadgryzionego jabłka. Zresztą sami zobaczcie poniższe zdjęcia. Co do dostępności to buty pojawią się w internetowym sklepie 43einhalb.

new balance 992 one more thing pack 43einhalb 1 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 2 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 3 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 4 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 5 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 6 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 7 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 8 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 9 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 10 new balance 992 one more thing pack 43einhalb 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: