- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 997 „Red Clay”

New Balance 997 „Red Clay”

Kiedy myślimy o najwyższej klasie i jakości to nie można tu nie wspomnieć o współpracach marki New Balance z amerykańską garbarnią Horween. Wspominamy o tej dwójce, ponieważ przygotowano kolejny wspólny projekt w postaci świeżej wersji kolorystycznej klasycznych biegówek New Balance 997, którą nazwano Red Clay.

Jesteśmy ciekawi jak wyglądają na żywo, bo na załączonych poniżej fotografiach aż kipi dobrą jakością. Z racji tego, że mamy sezon jesienny zrezygnowano z siateczki i w jej miejsce zamontowano perforowany nubuk w kolorze ceglastym. Pozostałe elementy cholewki również mamy w tym samym kolorze, tyle że wykonano je ze skóry. Jedynym odstępstwem jest tu język oraz elementy przy ostatnich oczkach na sznurówki, te mamy z czarnej skóry. Czerwony branding z szarą obwolutą, bordowe sznurówki oraz wyściółka wieńczą ten świetny projekt. Wszystko to spoczywa spokojnie na białej podeszwie.

Widoczne tu buty New Balance 997 pochodzą ze sklepu Sneaker Politics.

New Balance 997-Red Clay-6 New Balance 997-Red Clay-5 New Balance 997-Red Clay-4 New Balance 997-Red Clay-3 New Balance 997-Red Clay-2 New Balance 997-Red Clay-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: